Tasuta kasiinomängud – kasu või kahju?

Kasiinoportaalid, mis teenivad vaid mängijate sissepandud rahast, pakuvad millegipärast ka tasuta kasiinomänge. Miks? Võiks ju võrrelda, et ainult hiirelõksus on juust tasuta, kuid kasiinode puhul sõltub inimesest, kas tema käitumist võib võrrelda hiirelõksu sattunud hiirega.

Tasuta mängud kasiinodes on üheaegselt head ja halvad, nagu paljud muudki asjad meie elus – kõik sõltub mõõdutundest, mistõttu tasub enne pakkumisest kinnihaaramist alati mõelda, mida ja miks sa teed.

Tasuta mängud on hea katsebaas neile, kes on otsustanud kasiinode kasuks, kuid ei tea veel millised mängud neid õieti huvitavad. See on täiesti mõistetav, kuna internetis olevate kasiinomängude valik on lõputult lai – alustades erinevatest kaardimängudest nagu blackjack, pokker ja baccarat, jätkates slotimängudega nagu Book of Ra, Lord of Ocean, ja Power Stars ning lõpetades lotomängudega nagu keno ja bingo. Pakutavaid mänge võib tõepoolest loendada tuhandetes, mistõttu on tasuta mängud suurepärane viis, kuidas mänge proovida, et mõista, milline teile tõepoolest meeldivat elamust pakub.

Vahel võib märgata, et anonüümsed kommentaatorid hoiatavad selle eest, et tasuta mängud toimivad teise algoritmi alusel, mis annab välja rohkem võite. See peaks mängijad meelitama tasuliste mängude võrku. Ilmselt on see järjekordne vandenõuteooria, kuna Euroopa Liidu tingimustele vastavates kasiinoportaalides on vad kasutama samu programme, mis tasulised mängud.

Seega on tasuta mängud head siis, kui olete juba otsustanud netis mängima hakata ning ühtlasi olete põhimõtteliselt valmis sinna ka pisut raha panustama – lihtsalt ei tea veel, millised on võimalused.

Tasuta kasiinomängude varjupool on seotud võimaliku sõltuvuse tekitamisega. Inimesed naudivad esmalt tasuta mänge, kuid soovivad hiljem tunda tõelist võidurõõmu ning tasuta mängudest neile enam ei piisa. Eks see olegi hasartmängude korraldaja eesmärk, kuigi võib mõista ka nende argumenti – mängija võtab ise kõik ostused vastu, kasiino kedagi ei sunni, mistõttu pole õige kasiinot selles süüdistada.