Renegades

2017. aastal tuli arvutimängude hiiglane Net Ent välja teatega uuest mängust, mis hõlmab endas viit tugevat naisfiguuri, kes on pärit eriajastutelt. Teades seda, milleks on võimeline see ettevõte, oli enam kui selge see, et sellest tuleb suurejooniline mäng ja kindlasti äratab huvi paljudes videomängude fännides üle maailma. Muidugi, see kõik läks täide ja 1. novembril, kui mäng lasti välja oli selle edu plahvatuslik ning haaras kaasa väga suure hulga internetikasutajaid.

 

On võimalik, et mäng meelitas mängijaid oma naiseliku sarmi ja graafilise vormistusega, kus on olemas ka mõned nüansid Aasia riikides populaarsest anima stiilist. Lisaks pakub mäng 5 rullikuga ja 243 väljamakseliiniga võiduvõimalusi, mis on üsna muljetavaldav kombinatsioon. Üks muljetavaldavamaid graafilisi üllatusi on Mega sümbolid. Need on tavalised mängusümbolid, mis võidu korral kipuvad piire kaotama ja sulanduvad üheks suureks sümboliks, mis pakub väga kõrget panuse korrutist ja mängukäiku on võimalik pöörata nii, et see toob sisse väga suure kasumi.

 

Mängu kõige väärtuslikumad sümbolid on muidugi viis peategelasest daami – Freya (Valhalla Valküür), Harriet (Põrgutorm), Ivy (Volveriin), Valda (Lohetapja) ja Raffaela (Tulesäde). Kõige väärtuslikum kangelanna on Freya, keda kutsutakse ka Põhja-Kuningannaks. Kui õnnestub saavutada boonuste vabarežiim, kus on mitu keerutust tasuta, siis tuleb valida üks müstilistest kaunitaridest, kes oma väärtusega mitmekordistab saavutavad võitu.

Kus mängida?

Loomulikult on võimalik seda nagu ka kõiki teisi slotimänge mängida kõikides nutiseadmetes ja arvutites. Võttes arvesse asjaolu, et kasiino online ja mängusaalid on viimaste aastate jooksul olnud ebatavaline buum, siis alati, kui avaldatakse infot uue mängu kohta, on võimalik jälgida, kuidas tekib juurde uusi kliente ja lihtsalt uudishimulike inimesi, kes tahavad järele proovida tõenäoliselt Net Ent uusimat saavutust. Tavaliselt on taolised mängud online keskkonnas kättesaadavad nii tasuta kui tasuliste versioonidena, et kõik huvilised saaksid järele proovida mängu hasarti alles pärast seda, kui tutvunud sellega, millised on mängu funktsioonid ning mida see pakub. See ongi kõige õigem lahendus, kuna oleks liiga riskantne investeerida millessegi, mille kohta infot pole.

 

Ka Eesti online kasiinod ja mängusaalid pakuvad selle mängu online versioone, mis kindlasti pakuvad põnevust ja meeldivat seiklusetunnet kõigile, kes soovivad kohtuda viie kaunitariga ning saavutada edu mängus. Tuletame meelde, et hasartmängud, nagu ka videomängud, rahaliste panustega on Eestis lubatud alates 18-eluaastast.