Book of Ra

Kas teadsite, milline on maailma kõige populaarsem mänguautomaatide mäng? Juba aastaid on edetabeli esiotsas Book of Ra ning selle uuendatud versioon Book of Ra Deluxe. Vähemalt praegu näib, et oma positsiooni nad lähiajal veel ei loovuta.

 

Mäng on populaarne oma kõrge väljamaksete protsendi tõttu, mis tähendab, et võite sajab mängijatele väga sagedasti ning eriti siis, kui teil on õnnestunud käima tõmmata boonusmäng, mille tasuta spinnid kogu mängukogemuse eriti meeldivaks muudavad.

 

Book of Ra ’d võib mängida nii kasiinodes, internetis kui ka erinevates nutiseadmetele mõeldud rakendustes. Viimastes on sul alati võimalik valida ka seda, kas mängida päris- või mänguraha peale. Mänguraha on ideaalne siis, kui te pole varem Book of Ra’ga kokku puutunud ning soovite proovida, kas see on ikka see mäng, mida otsite.

 

Mängust

 

Mängul on võrdlemisi lihtne stoori ning kujundus, mis kahepeale kokku annavad sellise kombinatsiooni, mis võlub üle maailma miljoneid inimesi. Raske kujutleda, et mäng loodi alles kümnekonna aasta eest.

 

Mängu klassikalisel versioonil on viis rullikut ning üheksa panuseliini. Pärast mängu edulugu, loodi sellest ka Deluxe versioon, millel läks isegi veel paremini kui eelkäijal. Uuendatud mänguversioonil on üks panuseliin juures.

 

Üldiselt räägib mäng ühe aardeküti seiklustest, kes on läinud Vana-Egiptusesse kalliskive ning muid varandusi otsima ning kes satub teel müstiliste sündmuste keerisesse.

 

Mängus kasutatavad sümbolid

 

Kogenematutele mängijatele võib näida, et sümbolite tähenduse tundmisel pole mängudes erilist mõtet, kuna nende ilmumist nagunii mõjutada ei saa, aga päris nii see pole. Sümbolite väärtusi tasub teada, et ei tekiks üllatust juhul, kui saate viis järjestikust numbrisümbolit, mis on aga vähem väärtuslikud kui näiteks kolm raamatusümbolit.

 

Raamatusümbol ongi selles mängus kõige ihaldatum, kuna avab tasuta spinnidega boonusmängu, milles võib võita muljetavaldavaid summasid ning oma panuse mitmekordselt tagasi teenida. Küllap see muudabki Book of Ra unustamatuks mänguks, mille juurde soovitakse üha uuesti tagasi pöörduda.