Abiks spordiennustuste tegijale

Lisaks spordiennustuste aluste teadmisele on vajalik ka korralik analüüsioskus, kuna muidu oled lõpuks nagu oinas, kes vaatab kuud ja loodab, et see juustukera taevast alla kukub.

 

Üks põhilisi asju, mida enne spordiennustustega alustamist teha, on oma eelarve limiidi määramine. Seda ei tohiks ületada, tulgu mis tuleb. Ole tugev vähemalt ühes asjas!

 

Eelarve määramine on oluline, kui oled otsustanud spordiennustuses päris raha peale mängida. Mängi üksnes selle rahaga, mille oled sihipäraselt oma põhilisest sisetulekust kõrvale pannud. Veendu, et oled tõesti maksnud kõik arved!

 

Kui soovid spordiennustustes panustada, hoidu kasiinost ja teistest hasartmängudest. Kui vaatad mõnda ennustusportaali, näed kohe, et ligipääs kasiino mängudele on seal väga lihtne. Tõsi ta on, et just kasiinomängudest saadakse suurim kasum, kuid kasumisaajaks pole siinkohal mängija. Kui oled otsustanud panustada spordiennustustes, jää nende juurde.

 

Ühtlasi tasub registreeruda mitmele spordiennustuste lehele. Panustamise ajal info otsimine on oluline, et saaksid oma investeeringutest kõige rohkem tulu. Näiteks pakuvad vahendajad samadele spordialadele erinevaid koefitsiente. Pea meeles millistes pakutakse parimad ja suurenda nii oma sissetulekut.

 

Ära unusta tutvuda reeglitega. Iga spordiala kihlvedude puhul on need erinevad. Kui soovid panustada, tuleb seda turgu teada, millele panuseid teed. On olemas nii palju spordialasid, mille peale panustada. Mõni püüab kõiki õlekõrsi kasutades kaotatud raha tagasi teenida, kuid siingi tasub eelarve piiresse jääda.

 

Ära unusta kasutamast registreeromisboonuseid. Peaaegu igal kihlveoportaalil on tervitusboonused ja need võivad sulle märgatavaks toeks olla. Lisaks neile, pakutakse mängijatele ka püsiboonuseid. Nii võib osa ebaõnnestunud panustustega kaotatud rahast tagasi saada või võidetud rahale lisa teenida.

 

Ära unusta kontrollida ka panuste piiranguid. Mõnikord ei taheta spordiennustuses väikest panust vastu võtta, või hoopis saab mõne ürituse peale teha panuseid piiratud suuruses.

 

Ära panusta juhul, kui oled alkoholi tarbinud. Panustamine võib sulle siis tunduda küll väga „äge“, aga joobes aju ei ole spordiennustuse puhul just kõige parem abimees.

 

Ja veel – ära panusta üksnes favoriidi peale. Ka eksperdid eksivad vahel ning  favoriidid kaotavad aeg-ajalt.